Evden Eve Nakliyat
evden eve nakliyat , günümüzde taşınma sırasında en çok ihtiyaç duyulan hizmettir. Güvenilir evden eve nakliyat şirketi bulmak ise son derece güçtür. Çünkü bu işle ilgili profesyonel olmayan ancak dijital mecralarda göz önünde bulunan pek çok sahte firma vardır. Firmamız size en güvenilir hizmeti vermek için deneyimli ve profesyonel bir ekiple çalışır. Bunun yanı sıra tamamen evden eve nakliyat için uygun araç filosuyla her zaman eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni yerine taşınması için çalışmaktayız.
Personellerin müşterilerle ilişkileri son derce ılımlı ve hoşgörülü olmaktadır. Taşınmakta olan eşyaların istediğiniz zamanda siz değerli müşterilerimize ulaşır. Ulaştırma esnasında eşyalarınıza herhangi bir zararın gelmesi söz konusu değildir. Çünkü firmamızın güvenliği son derece kaliteli, üst düzeydedir. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi koruruz. Firmamızın güvenlik düzeyi çok yüksektir. Alınan eşyaların zarar görmemesi için kaliteli paketleme sistemi kullanılır.
Evden Eve Eşya Taşıma Hizmeti
Liva Nakliyat olarak evden eve eşya taşıma hizmetimizin ilk aşaması eşyalarınızın ve evinizin bulunduğu durumu inceleyerek ücretsiz eksper hizmeti sağlamaktır. Bu hizmetle birlikte eşyalarınızın yeni konumuna taşınmasını planlamak ve bu plana uygun olarak sizin de bütçenizi düşünüp uygun fiyatlandırma çalışması yapmak amaçlanır.
İşle ilgili tüm detaylar kararlaştırıldıktan sonra özel paketleme hizmetimizle eşyalarınızın en güvenli şekilde nasıl taşınacağı konusu üzerinde durulur ve hiçbir sorun yaşanmayacak biçimde özel olarak tüm eşyalarınız paketlenir.
İşimizin bir parçası olarak demonte ve montaj hizmetimiz de seçeneklerimiz arasında mevcuttur. Bu hizmette tamamen evden eve nakliyat işinin bir parçasıdır ve ekstra ücrete tabi olmadan sizin için sunulur.
Baştan sona tüm süreci kontrol altında tutarak eşyalarınızı ilk konumunda yeni konumuna evden eve nakliyat hizmetimizle sorunsuz olarak tamamlarız.
Detaylı bilgileri evden eve nakliyat adresinde bulabilirsiniz.